Landstede Groep

100 jarig bestaan uitbundig gevierd

05-11-2019

De afgelopen week was het groot feest op het Carolus Clusius College. We vierden het 100 jarig bestaan. De gehele week werden er feestelijke activiteiten georganiseerd, zoals een dag terug in de tijd waar leerlingen lessen kregen over onderwerpen van toen, het wereldrecord bokspringen werd met leerlingen, medewerkers en basisschoolleerlingen verbroken en er was een activiteitendag waarbij leerlingen de gehele dag interessante workshops volgden. Ook gingen de leerlingen aan de slag met het thema ‘be the change you wish to see in the world’ (Gandhi), waarbij zij geïnspireerd werden door colleges van André Kuipers (astronaut), Tswi Herschel (overlevende van de Holocaust), Tijmen Sissing (Trashpackers) en Richard Burger (Swapfiets). De feestweek werd afgesloten met een feestelijk programma voor genodigden. Schrijver, politicus en oud-leerling Jan Terlouw gaf een indrukwekkende lezing over onder andere zijn schooltijd op het CCC, destijds nog het Christelijk Lyceum, tijdens de Tweede Wereldoorlog. Afgelopen zaterdag werd het jubileum gevierd met oud-leerlingen en (oud-) medewerkers van de school door middel van een drukbezochte reünie. We kijken terug op een geslaagde feestweek!

Stel je vraag

Contact

Ons telefoonnummer: (088) 850 75 00
Ons e-mailadres: info@orfeogymnasium.nl

Ons bezoekadres:
Internationaal gymnasium Orfeo
Kamperweg 1
8019 AV Zwolle